.


Кафедра теоретичної електротехніки (ТЕ) – це один з найбільших та найстаріших підрозділів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», який здійснює базову та професійно-орієнтовану електротехнічну підготовку фахівців. На кафедрі щорічно навчається близько 8000 студентів з 53 випускових кафедр 17 факультетів університету. Це зобов’язує колектив кафедри відповідально відноситись до організації навчального процесу, формувати професійні навички та виховувати сумлінне ставлення до навчання студентської молоді. І в тому, що багато талановитих випускників Університету різних спеціальностей прославили свою альма-матер, є і частка викладачів кафедри теоретичної електротехніки.

Колектив кафедри пишається своїми науковими школами, славними традиціями та висококваліфікованим професорсько-викладацьким колективом, у складі якого є: член-кореспондент Національної академії наук України, шість докторів та вісімнадцять кандидатів технічних наук. Покращити вагомі здобутки кафедри допомагають постійно діючі методичний та науковий семінари.

На кафедрі ТЕ студенти навчаються електротехніці та електроніці за ефективними, перевіреними часом методиками з використанням сучасних дидактичних матеріалів, зокрема навчально-методичних матеріалів системи дистанційного навчання «Електротехніка», окремі модулі якої (дистанційні курси) розміщені у Банку веб-ресурсів НТУУ «КПІ». Якісна практична підготовка студентів здійснюється у восьми навчальних лабораторіях кафедри. Щорічно кафедра проводить серед студентів університету Перший етап студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки та висуває переможців до участі у фінальному, Другому етапі Всеукраїнської олімпіади. Студенти-ентузіасти під керівництвом провідних викладачів кафедри поглиблюють свої знання та покращують набуті практичні навички в студентських гуртках з електротехніки.


ZASIDANNJA KAFEDRI
ZASIDANNJA KAFEDRI
Назад Старт/Стоп Вперед

Фоторепортаж про день першокурсника

1 kurs

Центр міжнародної освіти

banner
Контакти

    Адреса

03056, м.Київ,
      вул. Політехнічна 37,
      корпус 20, ауд. 209.

    Факс

  • (044) 204-82-39

    Телефони

  • (044) 204-82-39
  • (044) 204-90-61
  • (044) 204-84-89

    E-mail:

    toe209@gmail.com

Всі права на матеріали належать кафедрі теоретичної електротехніки. ФЕА НТУУ "КПІ"