Кафедра теоретичної електротехніки

Вступ до магістратури

Вступ до магістратури

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Якщо ви хочете продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ви можете вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського на 5 курс. Ви будете здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

Ступінь магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (освітня програма підготовки "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси") передбачає більш глибоке засвоєння теоретичного матеріалу та підготовку студентів до науково-дослідної діяльності в Україні та іноземних університетах-партнерах. Саме магістри визначають розвиток енергетичного сектору в майбутньому.

Крім того, наша кафедра співпрацює з кафедрою промислового маркетингу. Тому, якщо після завершення університету ви збираєтесь стати менеджером з продажу електротехнічного обладнання, або створити свою власну енергетичну компанію - знання як технік продажів так і електротехніки буде вашою величезною перевагою!

Вступні випробування

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору. Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти проводяться у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (крім випадків, передбачених Умовами прийому), складеного у 2020 та 2021 роках, та фахових вступних випробувань, складених в рік вступу.

Додаткове вступне випробування (для осіб, які отримали диплом бакалавра за іншою спеціальністю) цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Комплексне фахове випробування

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" у 2021 році

Завантажити файл

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО

Для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО необхідно зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 1800) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВІ 2020 та 2021 років.

Розрахунок конкурсного бала

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору. Конкурсний бал при вступі для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = 0.25*П1 + 0.75*П2 + RA ,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатка відповідного диплома та поданих документів щодо творчих досягнень вступника за формулою:

RA = 2RA + 2RT ,

де RA – академічний складник, RT – складник творчих досягнень. Детальну інформацію щодо визначення складників академічного рейтингу RA і RT можна дізнатися з Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році (див. §2, п.8).

Строки проведення вступної кампанії

Реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ 11 травня –
03 червня (до 1800) 2021 року
Початок реєстрації електронних кабінетів
01 липня 2021 року
Термін прийому заяв та документів*
15–23 липня (до 1800) 2021 року
Вступні випробування Єдиний вступний іспит з іноземної мови
30 червня 2021 року
(додаткова сесія проводиться в строки, встановлені УЦОЯО)
Фахові
24–30 липня 2021 року
(згідно з розкладом, затвердженим головою відповідної атестаційної комісії)
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше
02 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше 1800
07 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше 1300
14 серпня 2021 року*
Терміни зарахування вступників за державним замовленням
12 серпня 2021 року
за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше
19 серпня 2021 року**

* Для осіб, які, згідно Умов прийому, мають право вступати на основі вступних іспитів замість ЄВІ/ЄФВВ, прийом заяв та документів розпочинається 22 червня 2021 року, і закінчується 25 червня 2021 року (замість документа про здобутий освітній рівень може подаватись довідка про завершення навчання);

** в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ випускників бакалаврату КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році

Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році. Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із можливостями абітурієнтів для вступу до Університету у 2021 році

Завантажити файл

Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського. Всі нормативні відомості про Приймальну комісію Університету , її склад, принципи та засади роботи.

Завантажити файл

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році

Завантажити файл

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2021 році

Завантажити файл

Додаток 4 до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2021 році.

Завантажити файл

Наші координати в приймальній комісії:

16-й корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4-й поверх, кімната 146, Галузь знань: 14 "Електрична інженерія", спеціальність: 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітня програма підготовки: "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси".

Координатор роботи з абітурієнтами:

Доцент Лободзинський Вадим Юрійович:

  • Email: vadim_lv@bigmir.net
  • Телефон, Viber, Telegram: +380956672717