Кафедра теоретичної електротехніки

Студентські конференції

Студентські конференції

Кафедра регулярно приймає участь в організації та проведенні студентських наукових конференцій, на яких виступають з доповідями студенти, аспіранти та молоді вчені. На ці конференції запрошуються науковці з інших кафедр університету, а також з Інституту електродинаміки НАН України.

Щорічно в листопаді-грудні на факультеті електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених, аспірантів та студентів "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики".

Мета конференції це зацікавити молодь науковою роботою, підготувати талановиту молодь до подальшої наукової роботи в магістратурі та аспірантурі, а також ознайомити студентів з актуальними проблемами фундаментальних та прикладних досліджень, які вирішуються на Факультеті електроенерготехніки та автоматики.

На студентських конференціях студенти здобувають досвід публічних виступів перед аудиторією, вчаться давати відповіді на запитання аудиторії, що в подальшому буде дуже корисним, як при захисті курсових та дипломних робіт, так і на співбесідах при працевлаштуванні.

Доповіді публікуються в електронному Міжнародному науково-технічному журналі молодих учених, аспірантів і студентів "Сучасні проблеми електроенергетики та автоматики".

Переглянути архів журналу "Сучасні проблеми електроенергетики та автоматики" можна тут:

Читати далі

Переглянути фотографії зі студентської конференції "Сучасні проблеми електроенергетики та автоматики" у листопаді 2019 року можна тут:

Читати далі

Переглянути фотографії виступів іноземних аспірантів кафедри на студентській конференції "Сучасні проблеми електроенергетики та автоматики" у листопаді 2019 року можна тут:

Читати далі