Кафедра теоретичної електротехніки

Проживання студентів

Проживання студентів

Іногородні студенти кафедри розміщаються в гуртожитку №18 студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського

Всі іногородні студенти 100% забезпечуються кімнатами в гуртожитку. Крім студентів ФЕА в гуртожитку №18 проживають також студенти ФММ та ФТІ.

В гуртожитку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету. В гуртожитку є робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити різні культурно-масові заходи. Гуртожиток №18 предствляє собою дванадцяти поверхову житлову будівлю блочного типу, з кімнатами самопідготовки, відпочинку, кінозалом та тренажерним залом. На кожному поверсі гуртожитка розташовані 20 блоків на 2 кімнати з санвузлом та 2 кухні загального користування.

На території студмістечка знаходяться спортивні майданчики, кафе, пральня, хімчистка, студентські дискоклуби, розташовано декілька продуктових магазинів, аптека. На території студентського містечка також розташовано відділення поліції та служба безпеки університету. Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до паркової зони (Солом’янський район міста Києва).

Вартість проживання в гуртожитку залежить від кількості проживаючих у кімнаті студентів.