Кафедра теоретичної електротехніки

Наукові конференції

Наукові конференції

Викладачі кафедри регулярно приймають участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях та у наукових конференціях і семінарах, які проводяться на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського та факультету електроенерготехніки та автоматики, у міжнародних конференціях організованих за підтримки Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE - Institute of Electrical and Electronics Engineers), Секції IEEE Україна.

Щорічно в листопаді-грудні на факультеті електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених, аспірантів та студентів "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики". На конференції з доповідями виступють студенти кафедри теоретичної електротехніки та інших кафедр Факультету електроенерготехніки та автоматики, які вони підготували разом з викладачами нашої кафедри. Всі доповіді проходять два етапи рецензування на двох різних кафедрах. Тексти доповідей проходять перевірку на унікальність (перевірку на плагіат).

Доповіді публікуються у збірнику "Сучасні проблеми електроенергетики та автоматики" та викладаються на сайті Міжнародного науково-технічного журналу молодих учених, аспірантів і студентів "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики". Доповіді індексуються Google Scholar. Доповіді викладачів та студентів кафедри публікуються у секціях "Теоретична електротехніка" та "Техніка і електрофізика високих напруг".

2019 2018 2017 2016 2015