Кафедра теоретичної електротехніки

Наші переваги

Навчання на Кафедрі теоретичної електротехніки це:

  • Навчання в провідному Університеті країни на БЮДЖЕТНІЙ формі навчання. Академічна стипендія: мінімальна 2550,00 грн.; відмінник 3711,00 грн.
  • Більше навчальних дисциплін, які реально знадобляться випускнику в професійній діяльності.
  • Вивчення мов програмування, програмованих логічних контролерів, промислової електроніки, мікропроцесорної техніки та всього, що потребують інтелектуальні системи керування будівлями та сучасні системи автоматизації на підприємствах паливно-енергетичного комплексу.
  • Вивчення прикладного програмного забезпечення, яке реально використовуються в енергетиці.
  • Знання з економіки, організації енергетичного виробництва, стартап-проектів, маркетингу та продажу електротехнічного обладнання.
  • Комфортні умови проживання іногородніх студентів в гуртожитку блочного типу (дві окремі кімнати з Wi-Fi, душем, гарячою водою та санвузлом). 100% поселення у гуртожиток для іногородніх студентів.
  • Навчання в невеликих групах з більш ефективною взаємодією студентів з викладачами. В результаті більше студентів за результатами сесії отримують академічну стипендію.
  • Паралельне навчання на Кафедрі військової підготовки.
  • Додаток до диплома Європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) на англійській мові при працевлаштуванні за кордоном дозволяє займати всі затребувані професії, які входять до Міжнародної стандартної класифікації професій (International Standard Classification of Occupations, ISCO-2008)
  • Співпраця Кафедри з провідними роботодавцями та успішне працевлаштування всіх випускників.

Лідери за кількістю бюджетних місць

Спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" стабільно входить у ТОП-10 списку лідерів за кількістю бюджетних місць.

За даними Міністерства освіти і науки України у 2016 році у ТОП-10 спеціальностей за кількістю бюджетників спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" увійшла до трійки лідерів.

Детальніше

У 2018 році у ТОП-10 спеціальностей, на які виділено найбільше місць державного замовлення спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" увійшла до п'ятірки лідерів.

Детальніше

Обирайте Факультет електроенерготехніки та автоматики, галузь знань 14 - Електрична інженерія, спеціальність 141 - "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та освітню програму "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси"!

Електротехнічі пристрої використовуються в кожному виді діяльності, незалежно від його близькості до технічних робіт. Темпи виробництва електричної енергії та обсяги виробництва електротехнічної продукції в подальшому будуть тільки зростати. Використання енергії блискавки, побудова нових систем бездротової передачі енергії, підвищення ефективності бездротових зарядних пристроїв - ось далеко не повний перелік нових завдань, для вирішення яких, технічні фахівці, і передусім інженери-електрики, будуть завжди затребувані.

.