Кафедра теоретичної електротехніки

Списки груп

Списки навчальних груп

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

1 курс, група ЕВ-11

1. Адамчук Георгій Юрійович

2. Батенко Михайло Олексійович

3. Безперстов Роман Сергійович

4. Волков Кирило Андрійович

5. Житніков Іван Васильович

6. Іщук Роман Сергійович

7. Казюк Богдан Володимирович

8. Кримус Євгеній Денисович

9. Мацишин Владислав Васильович

10. Миронов Андрій Юрійович

11. Морокуєв Микита Сергійович

12. Назаренко Микола Сергійович

13. Олійник Вікторія Євгенівна

14. Пелих Ярослав Володимирович

15. Пінда Андрій Володимирович

16. Плужников Максим Андрійович

17. Радчук Станіслав Іванович

18. Фомін Владислав Сергійович

19. Хмелюк Богдан Олександрович

20. Хоменко Дмитрій Віталійович

21. Храмцов Олександр Олександрович

22. Цимбалюк Вадим Русланович

Куратор навчальної групи: Ілліна Ольга Олександрівна

2 курс, група ЕВ-01

1. Берестовий Денис Олександрович

2. Давидович Єгор Ігорович

3. Долгашов Ігор Юрійович

4. Ємець Ілля Русланович

5. Карра Олександр Васильович

6. Красьоха Владислав Юрійович

7. Кухарський Андрій Михайлович

8. Ляхов Сергій Олегович

9. Мороз Дмитро Андрійович

10. Очеретна Анастасія Олександрівна

11. Прудніков Михайло Олександрович

12. Ступін Кирило Ігорович

13. Сухачов Андрій Олександрович

Куратор навчальної групи: Беленок Надія Володимирівна

3 курс, група ЕВ-91

1. Войтюк Віталій Миколайович

2. Дубинчин Максим Ігорович

3. Ільків Володимир Іванович

4. Кіш Роберт Степанович

5. Клочков Іван Олександрович

6. Колінков Віталій Дмитрович

7. Корзун Дем`ян Володимирович

8. Коротенко Володимир Володимирович

9. Лапенков Володимир Володимирович

10. Ознамець Дмитро Андрійович

11. Пономарчук Богдан Олександрович

12. Сібіряков Григорій Максимович

13. Федорченко Ілля Ігорович

Куратор навчальної групи: Чуняк Юлія Михайлівна

4 курс, група ЕВ-81

1. Гайдук Олесь Олександрович

2. Галдецький Павло Олександрович

3. Галушко Валерія Валеріївна

4. Ковалевський Микола Васильович

5. Коломійчук Денис Сергійович

6. Линдюк Богдан Володимирович

7. Лісовий Олександр Романович

8. Почтар Ярослав Сергійович

9. Циганков Руслан Сергійович

Куратор навчальної групи: Троценко Євгеній Олександрович

Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти

1 курс, група ЕВ-11ф (очна (денна) форма)

1. Дзигуненко Іван Олександрович

Науковий керівник: Бойко Валерій Степанович

2. Фальченко Максим Юрійович

Науковий керівник: Островерхов Микола Якович

2 курс, група ЕВ-в01ф (очна (вечірня) форма)

1. Держук Андрій Олександрович

Науковий керівник: Бржезицький Володимир Олександрович

2 курс, група ЕВ-01ф (очна (денна) форма)

1. Харфорд Аарон Гейбл (Сполучені Штати Америки)

Науковий керівник: Щерба Максим Анатолійович

2. Шкардун Олександр Володимирович

Науковий керівник: Бойко Валерій Степанович

3 курс, група ЕВ-з91ф (заочна форма)

1. Мандар Мадхукар Діксіт (Республіка Індія)

Науковий керівник: Троценко Євгеній Олександрович