Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів

28 листопада 2019 року на Факультеті електроенерготехніки та автоматики відбулася щорічна Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики"

На конференції з доповідями виступали як студенти, так і аспіранти кафедри теоретичної електротехніки. Зокрема, була представлена доповідь іноземного аспіранта Mandar Madhukar Dixit (Республіка Індія) нашої кафедри, який обрав освітню програму "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" ("Electrotechnical Devices and Electrotechnological Complexes"), склав вступні випробування і вже з жовтня 2019 року навчається за програмою підготовки докторів філософії. Викладання всіх навчальних дисциплін здійснюється на англійській мові.

Згодом, тексти доповідей будуть викладені на сайті Міжнародного науково-технічного журналу молодих учених, аспірантів і студентів "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики". Доповіді індексуються Google Scholar та зараховуються як наукова робота студентів. Переглянути архів журналу можна тут:

Засідання секції "Теоретична електротехніка". Доповіді іноземних аспірантів