Захисти магістерських дисертацій

19 грудня 2019 року на кафедрі відбувся захист магістерських дисертацій

Всього захищали магістерські дисертації 4 студентів кафедри. В 2018 році вони завершили навчання за програмою професійного спрямування "Техніка та електрофізика високих напруг", отримали дипломи бакалавра, склали вступні випробування та поступили на навчання за освітньо-професійною програмою магістерської підготовки "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси". В 2019 році студенти пройшли переддипломну практику та 19 грудня 2019 року успішно захистили магістерські дисертації. Фактично, це перший випуск магістрів за новою освітньо-професійною програмою "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси". Двоє випускників вже працюють безпосередньо в електроенергетиці, а двоє інших на роботах, які потребують диплома про вищу технічну освіту. Ще раз вітаємо випускників магістрів з успішним завершенням навчання!

На захистах магістерських дисертацій