Освітньо-професійна програма підготовки магістра

Акредитація освітньої програми підготовки магістрів

Освітньо-професійну програму "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" другого (магістерського) рівня вищої освіти акредитовано!

До уваги здобувачів вищої освіти, вступників до магістратури та науково-педагогічних працівників кафедри теоретичної електротехніки. 16 січня 2024 року на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) ухвалено рішення про акредитацію освітньо-професійної програми "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", а 17 січня 2024 видано сертифікат про акредитацію освітньої програми!

Cертифікат № 6896

Тип сертифіката: Електронний (із зовнішнім підписом)

Файл сертифіката (6896.pdf) Електронний підпис (6896.sign.p7s) Електронна печатка (6896.stamp.p7s)