Абітурієнтам

Онлайн-зустріч із вступниками та їх батьками

29 червня 2021 року о 18:30 запрошуємо вступників та їх батьків на безкоштовну онлайн-зустріч з кафедрою теоретичної електротехніки!

Онлайн-зустріч з кафедрою - це твоя можливість визначитись з майбутнім фахом. Тому, якщо ти ще не встиг відвідати кафедру, саме зараз обираєш спеціальність і до того ж ти: Цікавишся електрикою? Прагнеш створювати електростанції майбутнього та системи «розумний дім» з автономним електроживленням? Замислюєшся над використанням інформаційних технологій в системах керування енергосистемами? Мрієш розробляти комп'ютерно-інтегровані пристрої та робототехнічні засоби? А можливо хочеш займатись моделюванням та створювати унікальні електричні машини або електротехнічні об’єкти? Приєднуйся до онлайн-зустрічі з викладачами кафедри, які дадуть відповіді на всі твої запитання!

Зустріч відбудеться в дистанційному режимі 29.06.2021 о 18:30 засобами Google Meet. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/uvt-kaby-ohv