Акредитація ОНП доктора філософії

Освітньо-наукову програму доктора філософії "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" акредитовано як зразкову!

До уваги аспірантів та науково-педагогічних працівників кафедри теоретичної електротехніки. 30 вересня 2021 р. на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ухвалено рішення про акредитацію освітньо-наукової програми доктора філософії "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за 141-ю спеціальністю. ОНП акредитовано як зразкову! Це досягнення є результатом великої роботи визнаних науковців та провідних науково-педагогічних працівників кафедри, оскільки кафедра здійснює підготовку докторів філософії як українською, так і англійською мовами. Успішна акредитація дозволяє продовжити підготовку висококваліфікованих наукових кадрів, вмотивовує викладачів та аспірантів до нових здобутків та відкриває нові можливості на шляху до забезпечення європейських стандартів вищої освіти.