Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів

Відео доповідей студентів до засідання секцій "Теоретична електротехніка" та "Техніка і електрофізика високих напруг" на кафедрі теоретичної електротехніки у 2022 році

Відео доповіді - Удосконалення методів моделювання паразитних ємностей у високовольтних колах широкосмугових подільників напруги, Гаран Я.О., Почтар Я. С.

Відео доповіді - Залежність конденсаторної напруги від частоти перемикання ключів комутуючої ланки, Бойко В.С., Шкардун О.В. , Клочков І.О.

Відео доповіді - Імітаційне моделювання імпульсного перетворювача напруги з вхідним RLC-фільтром, Голубєв В.В., Грудська В.П., Васянович В.М., Давидович Є.І.

Відео доповіді - Дослідження автономної мікрогрід-системи з відновлювальними джерелами енергії, як елемент концепції Smart Grid, Сенюк Є.О., Лободзинський В.Ю., Бурик М.П.