Відкрита лекція

Відкрита лекція генерального директора ТОВ "ІКНЕТ" для студентів факультету електроенерготехніки та автоматики

27 червня 2023 року студенти та викладачі факультету електроенерготехніки та автоматики мали можливість відвідати відкриту лекцію на тему "Ринок електроенергетики України: сьогодення та майбутнє". Відкриту лекцію прочитав випускник ФЕА, а зараз генеральний директор ТОВ "ІКНЕТ" Подоляк Юрій Олександрович.

Захід було проведено для студентів усіх освітніх програм факультету електроенерготехніки та автоматики, у тому числі освітньо-професійних програм підготовки бакалавра та магістра "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" та освітньо-наукової програми підготовки магістра "Електроенергетика та електромеханіка".

Відкрита лекція генерального директора ТОВ "ІКНЕТ"