Вступ на кафедру теоретичної електротехніки

Вступ на базі повної загальної середньої освіти

У випускників шкіл є можливість вступити на кафедру теоретичної електротехніки та навчатися за програмою підготовки бакалавра. Кафедра теоретичної електротехніки є найбільшою на факультеті електроенерготехніки та автоматики. В 2018 році на кафедрі відкрито нову освітню програму "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" і зараховано першу групу студентів. У 2023 році освітня програма «Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси» успішно пройшла процедуру акредитації. У звіті за результатами акредитаційної експертизи експерта група відмітила ряд сильних сторін нової програми підготовки. Зокрема, освітня програма «Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси» справляє враження як така, що цілком відповідає вимогам освітнього стандарту за 141 спеціальністю бакалаврського рівня вищої освіти, володіє власною особливістю та фокусом у межах предметної галузі (електрообладнання високої напруги, захист електроустаткування тощо). Сильні сторони, а це гарна матеріальна база, якісний викладацький склад та численні добрі практики цієї освітньої програми дозволяють стверджувати про її інституційну спроможність і надалі готувати кваліфікованих здобувачів за підтримки академічної та професійної спільноти.