Висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора

Витяг з протоколу засідання кафедри теоретичної електротехніки щодо висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора

Одна із найстаріших кафедр університету – кафедра теоретичної електротехніки – на засіданні 27 березня 2024 року розглянула питання про висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського. Члени кафедри запропонували до обговорення три кандидатури: проректора Жученка О.А., проректора Мельниченка А.А. та голову профкому Безуглого О.М. За результатами таємного голосування висунуто одного претендента для участі у конкурсі на посаду ректора – проректора, доктора технічних наук, професора Жученка Олексія Анатолійовича. Віримо у перемогу нашого претендента на благо всього університету!!!

Витяг з протоколу засідання кафедри теоретичної електротехніки: