Заочна магістратура

Запрошуємо випускників бакалаврату до навчання в магістратурі на заочній формі навчання.

Кафедра теоретичної електротехніки запрошує випускників бакалаврату до навчання в заочній магістратурі по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за освітньо-професійною програмою магістерської підготовки "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси".

Вартість навчання українських студентів в магістратурі за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) складає 5500 грн. за семестр тобто 11000 грн. за навчальний рік. Навчання в магістратурі триватиме 3 семестри. Для відкриття навчальної групи необхідно від 5 студентів.

Навчання в магістратурі буде присвячено підготовці студентів до вирішення наступних задач:

• забезпечення електромагнітної сумісності цифрової апаратури (мікропроцесорних пристроїв релейного захисту, автоматики, управління, сигналізації та зв'язку) з електромагнітною обстановкою на різних енергооб'єктах з потужними силовими електроустановками
  • проектування систем накопичення електричної енергії
  • впровадження пристроїв захисту від блискавки котеджів, вітрових турбін, сонячних батарей, електричних підстанцій, ліній зв'язку та ліній електропередачі
  • правильного вибору та експлуатації пристроїв захисту від імпульсних перенапруг
  • все що потрібно знати про діагностику та випробування електрообладнання

Програма магістерської підготовки спрямована на вивчення навчальних дисциплін, які реально знадобляться випускникам в їх професійній діяльності. Всі лабораторні роботи будуть проводитися в найбільшій в Україні високовольтній лабораторії, яка знаходиться на кафедрі.

Для вступу на освітню програму магістерської підготовки "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси" за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" необхідно скласти такі випробування:

• Вступне комплексне фахове випробування
  • Вступне випробування з іноземної мови (єдиний вступний іспит за технологією ЗНО з англійської, або німецької, або французької, або іспанської мови)
  • Додаткове фахове випробування (лише для вступників з інших спеціальностей)

Консультація з питань вступу до університету для громадян України та іноземних громадян:

Доцент Лободзинський Вадим Юрійович:

• Email: vadim_lv@bigmir.net
  • Телефон, Viber, Telegram: +380956672717